Apie mus

GOLFIN - golfo treniruočių centras. 
Veiklą pradėjome 2014 metais, nuo to laiko vis augome, plėtėmės ir šių metų lapkričio mėnesį atidarome didžiausią golfo treniruočių centrą kartu su golfo baru bei golfo prekių parduotuve.
Šiam projektui parinkome neeilinę vietą mieste. Siekdami golfo populiarinimo Lietuvoje nusprendėme jog klubas turi būti matamoje vietoje. Mums šį norą pavyko įgyvendinti su kaupu ir klubo vieta yra “Vilniaus vartuose”, virš Geležinio Vilko gatvės tunelio, kuriame yra bene didžiausias automobilių srautas Lietuvoje.
 
Golfo treniruočių centre įrengėme tris golfo simuliatorius: du pažangiausius rinkoje Trackman4 ir FligthScope Mevo+. Simuliatorių pagalba jūsų treniruotės bus tikslios ir efektyvios, jūs matysite labai daug duomenų kurie suteiks jums informacijos apie jūsų lazdą ir kamuoliuką. Kiekvieno smūgio metu jūs būsite filmuojamas iš priekio, taip matysite savo judesį ir galėsite su trenerio pagalba daryti pakeitimus. Kamuoliuką mušinėsite nuo premium klasės Tee turf golfo klimėlių, kurie yra artimiausi tikrai žolei.  Sukūrėme privačias simuliatorių erdves, tam kad žaidėjai jaustusis komfortiškai ir treniruotės būtų kokybiškos. Taip pat klube dirbs golfo treneriai, kurie bus pasiruošę padėti jums progresuoti.
Tai bus nuostabi vieta Jūsų privatiems ar verslo renginiams. Galėsite savo svečiams pasiūlyti dar neišmėgintą pramogą - žaidimą golfo simuliatoriais. O mes profesionaliai pasirūpinsime jūsų aptarnavimu, pasiūlydami užkandžius bei gėrimus iš mūsų baro. 
Antrame klubo aukšte įrengėme golfo barą bei lounge zoną, kuriame galėsite pailsėti pro treniruotes ar praleisti laiką su draugais mėgadamiesi užkandžiais ir aukščiausios kokybės gėrimais. 
Šiame klube didelį dėmesį skirėme golfo prekių parduotuvei. Vieninteliai Pabaltijoje pasiūlysime jums platų asortimentą Chervo ir Hydrogen golfo aprangos bei kitų golfo prekių žinomų ir pamėgtų brandų: Callaway, Taylor Made, Titleist, Jucad ir dar daugelį kitų.